Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaklaştırma Büyüsü

Büyüler genelde kişilerin aşk için başvurdukları yöntemlerden biridir. Büyüler kişilerin davranışlarını ve duygularını değiştirdiği için anında kişi üzerinde etkileri başlayacaktır. Özellikle ayırma büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülür. Uzaklaştırma büyüsü en güçlü kara büyüler arasında yer almaktadır. Uzaklaştırma büyüsünün gücü çok büyük olduğu için kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu tarz güçlü büyülerin yapımında kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka bu tarz güçlü büyüler için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyuma gidilerek büyü yapılmadığında kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Ayrıca büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişilere üç harfli musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmek sizin için daha iyi olacaktır. Dinimizce büyü yapmak oldukça günahtır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve büyüde yaptırmamalısınız. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz.

Uzaklaştırma Büyüsünün Yapılışı

Uzaklaştırma büyüsünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyü yapılacak olan kişinin ismini bir kağıt parçası üzerine yazar. Daha sonra üç harflilerin yardımı ile bu büyü muska şeklinde katlanır ve tamamlanır. Bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska ne kadar kişiye yakın olursa o kadar iyi bir şekilde kişi üzerine etkileyecektir. Büyü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde kişinin davranışlarında değişiklikler olur ve kişi büyünün etkisi altına girer. Kişi muska sayesinde sevdiği kişiden uzaklaşmaya başlayacaktır ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden uzaklaştırma büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki eder ve sevgilisinden, eşinden ayrılmasına sebep olur. Uzaklaştırma büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede sevdiği kişiden nefret edecek konuma kadar gelir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etki eder. Bu güçlü kara büyüyü kullanarak sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz. Kısa sürede etki etmesi ile de amacınıza ulaşacaksınızdır.

Uzaklaştırma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Uzaklaştırma büyüsü çok güçlü bir büyü olsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kısa sürede kişi üzerindeki etkileri kaybolacaktır. Bu yüzden kişi gene eski iradesine kavuşacaktır ve sevdiği insana geri dönecektir. Büyülerin etkileri bittiği andan itibaren kişiler üzerindeki etkileri yavaş yavaş ortadan kalkacağı için kişi kendi davranışlarına ve normal hayatına geri döner. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Hiçbir büyü sonsuza kadar kişi üzerinde etki etmez. Bu yüzden büyülerin yeniletilmesi şarttır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Büyü yeniletilmesi için tekrar aynı medyuma gidilerek bir uzaklaştırma büyüsü muskası yazılması gerekmektedir. Muska aynı şekilde yazılmalıdır ve gene kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki tüm tesirini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi ve muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlayacaksınız ve sevenler birbirlerinden hep ayrı kalacaklardır. Büyünün yeniletilmesi dışında ayrıca ekstra olarak ek bağlayıcı büyüler yaptırarak da uzaklaştırma büyüsü etkilerinin daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bağlayıcı büyüler sayesinde artık büyünün tesir süresi de oldukça uzun olacaktır ve tekrarlatma süresi için beklemeniz gerekecektir. Bu şekilde sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz ve amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır. Uzaklaştırma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde etki etmektedir.