Şirin Gözükme Büyüsü Nedir

Şirin gözükmek için yapılan büyüler genellikle etrafınızdaki insanlara şirin gözükmek , onların sizi sevmesini sağlamak amacıyla yapılır. Bu büyüyü , genellikle evlenecek olan kadınlar eşlerinin ailelerine karşı yapmaktadır ve onlara kendisini şirin gösterme amacı gütmektedir. Bu sebeple ülkemizde oldukça fazla kullanılan bir büyü olmakla beraber kadınların yaptığı büyüler arasında ilk yeri tutar. Şirinlik büyüsü oldukça kolay bir şekilde yapılır.

Daha önce hiçbir tecrübeniz olmasa dahi bu büyüyü rahatlıkla yapabilirsiniz. Öncelikle bu büyüyü yapmak için mutlaka bir cuma gününü seçin. Mübarek günde yapılan büyüler daha etkili olabilmektedir. Cuma namazından sonra bir masanın başına geçin ve a4 kağıdına 3 kere ayetel bir kere ihlas duasını yazın ve bir bardak süt için. İçinizden Allahım , şu sütün berraklığı gibi içimi de berrak tut , insanların gözünde şirin gözükeyim. iyetiim kötü değil , amin diyip sütü içtikten sonra a4 kağıdını alnınızın üstüne koyup öpün. İşlemler bu kadar basit. Büyüyü yaptıktan sonra şükür namazına durmanız mutlaka önem arz etmektedir. Onu unutmayınız.

 

Şirinlik Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Bu büyü kolay yapılan büyüler arasında olduğundan etkisini sadece 1 günde bile gösterebilir. İnsanların gözünde daha şirin gözükürsünüz ve onların sizi sevmesini sağlarsınız. Bu esnada mutlaka güler yüzlü ve yardımsever olmayı unutmayınız. Şirinlik büyüsünü yaptıktan sonra insanlar sizin hep şirin halinizi hatırlayacak , yüzünüz asıkken bile onlara içtenlikle sevgi besliyormuşsunuz gibi gözükeceksiniz. Bu sebeple bu büyü bir nevi sevgi büyüsü sayılabilir. Şirin gözükme büyüsünü bugün sizlere anlattık. Diğer büyülerimizi öğrenmek için ana sayfada arama butonundan arama yapabilir ve bir çok yeni büyü öğrenebilirsiniz. Medyumbuyuler.com olarak , bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Bir önceki yazımız olan Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde boşanma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?