Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Hepimiz aşkla karşılaşıp aşka düştüğümüzde aynı şeyi isteriz. Karşı tarafında en az bizim kadar bize âşık olmasını ve sevmesini bekleriz. Karşılık görenler gurubunda ise mutluluk ve güzel bir beraberlik yaşayacaksınız demektir. Peki ya her türlü çabanıza karşın size âşık değil ve sizi sevmiyor. Bu durum bu duyguyu yaşayanlar için büyük acı verir. Böyle bir acı içinde iseniz tek yapmanız gereken Allah’a yakarıp, sevdiğimden karşılık görme duası yapmaktır.

Birçok sevdiğimden karşılık görme duası bulunmaktadır. Biz ise bunlardan bir tanesinden bahsedelim.

3 kere Ayetel kursi,Nas suresi ve Felak Suresi

3 kere İhlas Suresi,7 kere Fatiha Suresi

1000 kere Elhamdüllilah denir. Diğer detaylar için ise internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua

Eşimin ben, sevmesi için Dua edenlerin içinde başta çok severek evlenenler şimdilerde aynı muhabbeti ve ilgiden yoksun olan bireylerdir. Herkes partneri ile mutluluklarının bir ömür sürmesini ister ancak bu durumun tam tersi de yaşanabilir. Bu yüzden de eşlerinin ilgisini ve sevgisini kaybedenler eşimin beni sevmesi için dua ediyorlar. Allah doğru ve iyi niyetle başlanan aşk dualarını hemen kabul etmektedir. Sessiz ve karanlık bir ortamda ayetel kursi, kevser ve felak Nas süreleri okunarak dua edilir.

Kolay Ayırma Duası

Kocamdan Karşılık Görme Duası

Birliktelik ve evliliklerde eşler arasında soğukluk görülebilir. Evlenirken çok severek evlenenler de de görülebilir. Görücü usulü ile evlenenlerde karşı tarafın aşkından çok emin olamayabilir. Kocamdan karşılık görme duası için araştırma yapma zamanı gelmiş demektir. Kocamdan karşılık görme duası zaman zaman yapılması zor dualardan biridir.

Bu dualar yapılış şeklime ve zamanına göre değişir. Ancak bu konu da dua edilirken samimiyet ve içten olmanın yanı sıra niyetin önem teşkil ettiğini unutmayın. Ayrıca ayetel kursi ve Yasin 82.83.ayeti okurken “Ya Vedud” esmasını da okumayı ihmal etmeyin.

Gözü benden başkasını görmesin duası

Sevdiğimiz bize deli gibi bağlansın gözü benden başkasını görmesin isteriz. Bu konu özellikler kadınlar için çok önemlidir. Kadınlar eşlerinin onlara deli gibi bağlanmasını ve onlardan başka kimseye ilgi göstermesin isterler. Gözü benden başkasını görmesin duası dilek-hacet duası ile yapılır. Dilek ya da hacet duası size yardımcı olacaktır.

Dilek-hacet duasının yanı sıra bunun için okunacak dua da şu şekildedir.

Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni. 20 kere okunur. 20 kere okunduktan sonra 1 kere Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete duası okunmalıdır. İçecek,yiyecek veya bir meyve üzerine saatte bir yirmi kere okuyup okuduğunuz şeyi yedirmeyi ya da içirmeyi başarabilirseniz sevdiğiniz size deli gibi bağlanacaktır.

Gözü benden başkasını görmesin duasının etkiler birkaç gün içinde görülmeye başlar. Etki görülmeye başlandığında ilk günlerde sevdiğiniz adam içine kapanır ama bu korkulacak bişey değildir. Aksine bu içe kapanıklık döneminden sonra sevdiğinizin gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir.

Ancak unutulmaması gereken detayların başında bu duanın etkili olabilmesi için öncelikle 2 rekât namaz kılmalısınız. V e hemen ardından da niyetinizi tam kalbinizden içten ve samimi bir şekilde dua edin. Dua edeceğiniz o da mümkünse kirden arındırmış ve çok sessiz olmalıdır. Sessizliğin yanında loş bir ışık olmalı ya da karanlık olmalıdır. Ayrıca evli ya da ilişkisi olma biri için bu dua yapılmamalıdır. Dua edilirken, iyi niyetle içten samimi duygularla kalpten hissederek yapılmalıdır. Duanın etkili ve kabul edilmesinin anahtarı dua edilen kişiye ait birkaç özel eşyası elimizde olmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Tesirli Sevgi Duası