Sağlığınız ile Bir Büyü Yapılmış Olabilir mi?

Büyüler insan sağlığına etki eder mi onu tartışacağız. Öncelikle büyülerin kişinin kendisine doğrudan etki edebilecek güçte bir şey olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu demek oluyor ki kişiye her türlü yoldan zarar verebilir. Kara büyülerin çoğu kişinin sağlığıyla ilgilidir ve bir insanı ölüme kadar götürebilir. Bu büyüye örnek olarak sabun büyüsü veya domuz yağı büyüsü gösterilebilir. Yani sağlığınızı kaybetmenizin altında kötü niyetli birisinin yapmış olduğu büyü yatıyor olabilir. Ölüm büyüsü veya sağlığı yok etme büyüsü gibi tabirler ile bu tür büyüleri isimlendireceğiz.

Hayatınızın son dönemlerinde sık sık hasta oluyorsanız ve doktora gittiğiniz halde net bir sonuç alamıyorsanız sizlere sağlığınız ile ilgili bir büyü yapılmış olabilir. Öncelikle bu ihtimali düşünüp panik yapmayın çünkü her derdin bir çözümü vardır.

Bu tür bir büyüyü anlamak ise ne yazık ki çok zordur. Sadece doktorların anlamadığı fakat sizin gün geçtikte eridiğinizi hissettiğiniz durumlarda bu ihtimal artar. Böyle bir şeyden şüpheneliyorsanız mutlaka uzman bir medyuma giderek derdinizi anlatmalısınız. Sağlığınız elden giderse her şey biter unutmayın. Eğer evinizde veya işyerinizde bir muska bulduysanız ve bu muskada insana benzeyen figürler var ise sağlığınızı mahvetme amacıyla ve sizi öldürmek için birisi tarafından büyü yapılmış olabilir.

Kendinizi kötü hissetmeye başlayabilirsiniz ve zayıflayıp sık sık grip nezle gibi hastalıklara yakalanabilirsiniz. İbadetlerinize ara vermeyin ve sık sık dua edin. Allah’tan sizi korumasını dileyin ve mutlaka bir medyuma gidip böyle bir büyüyü bozdurun.

Bir önceki yazımız olan Zengin Olma Büyüsü başlıklı makalemizde zengin plma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İkna Etme Büyüsü