Muhabbet Büyüsü Nedir ? Nasıl Yapılır?

Binlerce yıldır birçok farklı insan farklı amaçlar doğrultusunda büyü yaptırmaktadır. Yapılan büyülerin çoğunluğu sevdikleri insanlara karşı yapılan büyülerdir. Sevdiği ile birlikte olabilmek için yapılan büyülerden bir tanesi de muhabbet büyüsüdür.

Bağlama büyüsü ile benzer özelliklere sahip olan fakat yapılışı daha kolay ve daha az etkili olan Muhabbet büyüsü , sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamaktadır. Bunu sağlamak için ise o kişiye ait bir resmi veya eşyayı medyumlara veya büyücüye götürerek muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz.

Muhabbet büyüsünün etkisi direk olarak o kişiye gider. Çünkü büyü yapılırken , o kişinin bir eşyasına yapılıyor. Muhabbet Büyüsü Nedir ? sorusuna cevap vermiş olduk. Sıra Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır ? sorusunda.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Büyülerin %90’ı tılsımlara ve muskalara yazılmaktadır. Muhabbet büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. İnanışa göre , muhabbet büyüsünü muska ile yapmak etkisini daha çabuk ve hızlı bir şekilde hissettiriyor. Muhabbet Büyüsü ne zaman etki eder sorusuna da bu açıdan güzel bir cevap vermiş olduk. Muskaya yazılan muhabbet büyüleri çok daha hızlı bir biçimde etki edecektir.

Uzman medyumunuzda hazırladığınız muskayı , sevdiğiniz kişinin evine veya çalışma ofisinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Muhabbet büyülerinin etki süresi genellikle 1 Hafta – 3 Hafta arasında değişmektedir. Bu nedenle bu süreç zarfında muskayı kimsenin görmediği bir yere saklamanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise eğer muska daha önce açılırsa , büyünün etkisi ortadan kalkar ve muskayı yanlışlıkla da olsa açan kişinin başına şer odaklı eterik varlıklar musallat olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ettikten sonra muska açılsa da sorun olmaz. Çünkü büyü işe yaramış ve size yardımcı olan ruhani varlıkların görevi bitmiştir.

Muhabbet Büyüsü mü , Bağlama Büyüsü mü ?

Bağlama büyüsü , muhabbet büyüsüne göre çok daha zor bir şekilde yapılan bir büyüdür. Fakat muhabbet büyüsünü de küçümsememek gerek. Bu büyüde cinler aracılığı ile yapıldığı için tesiri güçlüdür. Büyüyü yaptırdıktan sonra çok büyük ihtimalle o kişideki değişimi göreceksiniz. Sevdiğiniz kişi , sizin en iyi özelliklerinizi görmeye başlayacak , kokunuz burnunda tütecektir. Size aşık olduktan sonra da etkisi uzun süre geçmeyecektir. Siz de sevdiğiniz kişilere Muhabbet Büyüsü Yaptırmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir medyum bulmalısınız. Türkiye’nin en iyi medyumlarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Büyülerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız? başlıklı makalemizde büyülerden korunmak hakkında bilgiler verilmektedir.