Kolay Yapılan Aşk Büyüleri

Bugün bağlama ve diğer büyülere nazaran daha kolay yapılan büyülerden bahsedeceğiz. Etkisi belki daha az olabilir ama kendi başınıza sevdiğiniz birinin size aşık olmasını sağlayabilir bu büyüler. Öncelikle aşk büyüleri 2 farklı kategoriye ayrılır. Biri , evliliğe kadar gidebilecek kadar güçlü aşk büyüleri diğeri ise karşıdaki insanın sizden hoşlanması ve konuşmasını sağlayacak büyüler. İkincisini yaparak birlikte olabilir ardından anlaşabiliyorsanız işi evliliğe kadar götürebilirsiniz. Bu kategoriye ait büyüler ise kolay yapılan aşk büyülerine girmektedir.

NOT : Yapılması kolay büyüler , bağlama ve papaz gibi büyülere kıyasla etkisini daha hızlı göstermektedir.

Bunlardan ilki muhabbet büyüsüdür. Muhabbet büyüsü etkisini en geç 2 hafta gibi kısa bir sürede gösterir. Yapılışı makalemizde yazmaktadır. Oraya gidip okuyabilir , kendi başınıza bu büyüyü yapabilirsiniz.

İkincisi ise papatya büyüsüdür. Yapılışı bir filtre kahve yapmak kadar kolaydır. Bir tutam papatyayı kaynatarak sevdiğiniz kişinin resmi önünde ayetler okuduktan sonra ( Bu ayetler yazımızın sonunda sizlerle paylaşılacaktır ) papatya suyuna üfledikten sonra bu suyu herhangi bir deniz veya göle dökmelisiniz. Papatyanın sahip olduğu o aura karşı insanın sizden hoşlanmasını ve sizin onun rüyasında güzel gözükmesini sağlayacaktır.

En kısa aşık etme  büyülerinden iki tanesini bu yazımızda ele aldık. Kolay yollardan yapılarak etkili olabilecek güce sahip bu büyüleri evinizde tek başınıza yapabilirsiniz. Sevginizin karşılıksız kalmasını istemiyorsanız ve bundan bıktıysanız mutlaka denemelisiniz. Eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz. Kolayca yapılan aşk büyüleri en geç 2 haftada etkisini göstermektedir. Papatya büyüsü yapılırken okuyacağınız ayetler sırasıyla 3 felak ve 1 ayetel kürsidir. Büyüyü yaptıktan sonra içinizi ferah tutun ve o kişinin size aşık olacağına veya geri döneceğine dair inancınızı asla kaybetmeyin.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde en etkili aşık etme büyüsü ve en etkili bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır