Kocayı Aşık Etme Büyüsü

Evliliklerde özellikle erkeklerin aşkı bir süre sonra kaybolmaya başlayabiliyor. Bu durumda haliyle boşanmaya kadar götürebiliyor çiftleri. Eğer kocanızın size karşı olan hislerinde azalma ve bitme gibi belirtiler görüyorsanız kocanızın aşkı bitmiş demektir ve acilen önlem almalısınız aksi taktirde evliliğiniz çok yakın zamanda sonra erme tehlikesiyle karşı karşıya gelecektir.

Bir erkeğin aşkı bittiğinde ne kadar bakımlı olursanız olun , ne kadar iyi olsanız olun yine de onun aşkı tekrar gelmeyebilir. Elinizden geleni yaptığınız halde kocanız halen aynı ise kocayı aşık etme büyüsü yapmanın vakti gelmiştir demektir. Kocayı aşık etme büyüsü oldukça kolay yapılan bir büyüdür. Kolay yapılmasının nedeni kocanızla aynı evde yaşıyor olmanız ve onu çok iyi tanımanızdır. Eğer onun hayatında başka biri varsa bu büyü o durumu da ortadan kaldıracak ve sizi aldatıyorsa pişman olup sizi sevmeye kaldığı yerden devam edecektir.

Kocayı Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Oldukça basit bir yapılışı var. Öncelikle , bir adet a4 kağıdı alın ve kocanızın herhangi bir gömleğini veya giysisini de yanınıza alın. Kağıda ikinizin ( kocanızla sizin ) temsili resimlerini çizin ve altına 3 ihlas 1 ayetel kursi yazın. Sonrasında bir bardak suyu alın ve içerisine biraz şeker katıp karıştırın. Suya 2 ihlas 1 kevser duası okuyup suya parmağınızı batırın ve gelen suyu kocanızın giysisine serpiştirin. Ardından yapmanız gereken şudur , a4 kağıdını katlayın ve evin bir köşesine saklayın. Sonrasında şükür namazı kılmanız büyünün tutma olasılığını arttırı.

Kocayı aşık etme büyüsü bir hafta içerisinde etkisini gösterir. Sabırlı olun ve ibadetinizi yapmaya devam edin. Medyumbuyuler.com ailesi olarak büyüler ve tılsımlar konusunda size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Bir önceki yazımız olan Aileyle Barışma Büyüsü başlıklı makalemizde aileyle barışma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?