Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüleri birçok farklı büyü ile yapılabilir. Geçmişte çoğu kez uygulanan ve başarılı olan bu büyü tırnak büyüsü ile yapılabilmektedir. Kısmetiniz bir türlü açılmıyor ve evlenemiyorsanız kendinize uygulayacağınız bu büyü ile kısmetiniz açılır ve hayata yeniden başlamış gibi olursunuz. Fakat , tırnak büyüsü oldukça riskli ve zor bir büyüdür. Eğer hiçbir şey bilmiyorsanız mutlaka uzman bir medyum veya hocadan destek almalısınız çünkü büyü yapım esnasında yaşanacak en ufak bir yanlış veya eksiklik büyünün tersine dönmesine neden olabilir ve her şey daha kötü bir hal alabilir. Fakat iyi ve profesyonel bir şekilde yapıldığında diğer kısmet açma büyülerinin hepsinden çok daha etkili olan tırnak büyüsü sizin kısmetinizi açmada en iyi yardımı yapar.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır ?

Öncelikle bu büyüyü yaptığınızdan kimseye bahsetmeyin yoksa gözleri kalabilir ve büyü etkisini yitirebilir. İşini iyi bilen bir medyum tarafından tırnak büyüsünü yaptırdıktan sonra düzenli olarak ibadet edin ve içinizi temiz tutun. Aynı zamanda evlenmek için ne kadar istekli olduğunuzu evrene hissettirmek için gündelik hayatta kendi bakımınıza dikkat edin. Örneğin önce bir hamama gidin ve temizlenin. Ardından saçlarınıza yüzünüze bakım yapın. Bu gibi küçük değişiklikler büyünün etkisini bir hayli arttıracaktır. Eğer özel olarak sevdiğiniz biri varsa ibadet ettikten sonra düzenli olarak onu düşünün. Bu gibi yöntemler ile ya o size gelir ya da çok daha iyi birisini bulursunuz.

Kısmet açma duası şudur :

allah 'urid alzawaj warja' fath qlby. masaeidti mae aleafarit alkhasi bik. kunt tueani mae quat khalaq hdha alealam. salaa allah li

Kısmet Büyüsünü Hangi Hocalar Yapıyor ?

Türkiye’de bu büyüyü yapabilen oldukça az hoca vardır. Nedeni ise tırnak büyüsü evrenle olan enerjinizle de ilgili olduğundan ve zor yapılan bir büyü olduğu için bunu çoğunlukla medyumlar yapmaktadır. Eğer ilinizde hangi medyumun profesyonel olup olmadığından emin değilseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Zengin Olma Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Büyülerin Vücuda 10 Etkisi başlıklı makalemizde büyünün etkileri hakkında bilgiler verilmektedir.