Kara Yılan Büyüsü Nedir ?

Kara büyüler arasındaki en tehlikeli büyülerden biri olan ve kişiyi her yönden kötü etkileyebilecek derecede kuvvetli olan bu büyü nedir onu anlatacağız. Kara yılan büyüsü , eşleri birbirinden ayırmak için yapılan ve soğutma büyüsünden daha kuvvetli olan bir büyüdür. Peki bu büyüye neden kara yılan büyüsü denmiştir hiç düşündünüz mü ? Yılan kadar sinsi ve fesat bir şekilde yapıldığı için ve büyünün etkisinin kendini hiç belli etmeden ince ince işlediği için. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız çok profesyonel bir medyum ile anlaşmalısınız zira kara yılan büyüsünü her medyum ve hoca yapmaz. Nedeni ise kul hakkına girdiği için ve kötü bir büyü olduğu içindir.

Kara Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Öncelikle , bu büyünün birden fazla bozma metodu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Fakat bu yöntemleri çok dikkatli bir şekilde uygulayamazsanız büyünün etkisinin kaybedileceği yerde büyü çok daha zor ve güçlü bir hale gelebilir.

Yapmanız gereken ilk iş , ilinizdeki en profesyonel medyumu bulmaktır. Bunu yaparken medyumbuyuler.com ekibinden destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Uzman medyumun öğrendiği bilgiler doğrultusunda sizlere bu büyünün çözülmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Kara Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kara büyüler arasında etkisi yılan zehri gibi anında etki eden kara büyüsü etkisini en fazla 1 haftada gösterir. Bu büyünün yapılışı için kara yılan zehri veya kara yılan derisini , o kişiye ait bir eşya ile birlikte muska hazırlanır. Detaylarını kara büyü olduğu için anlatmamız doğru değil. Fakat bilindiği kadarıyla , yılan dişi , yılan pulu veya derisi bu büyünün yapılışında ihtiyaç duyulan malzemelere.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü Nedir ? başlıklı makalemizde ayırma büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Düşmanı Hasta Etme Büyüsü