Kara büyü nedir?

Kara büyüler ile ilgili tüm gerçekleri bu makalede sizler ile paylaşacağız. En kötü ve en tehlikeli büyü çeşitlerine verilen ad kara büyüdür. Amacı , sevilmeyen veya kıskanılan birisine oldukça ciddi zarar vermektir. Peki çoğu insan bir kara büyü bir insana nasıl verebilir diye soruyor. Kara büyülerin bir çok çeşidi vardır fakat ortak amaçları bir insana hastalık musallat etmek , psikolojisini bozmak için şer odaklı cinlerin hedefine koymak , işlerini bozulmasını sağlamak gibi değişik zararları vardır.

En Tehlikeli Kara Büyü Nedir?

Bu soru her ne kadar kişiye göre değişsede bilinen ve en çok korkulan kara büyü sabun büyüsüdür. Bir insanı öldürene kadar süründüren bir büyü olan sabun büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır.  Bir diğer en zararlı kara büyü ise papaz büyüsüdür. Papaz büyüsünün yapılma amacı ise oldukça geniş olup etkisi birçok farklı alana yönelebilir. Bu büyünün enerjisi ve büyüyü yapan kişinin hislerine bağlıdır. Çoğu hoca ve medyum bu büyüleri yapmaktan çekinir çünkü insanlara zarar vereceğini bilir.

! UYARI !

Kara büyüler gün geçtikçe etkisi artan büyülerdendir ve etkisi arttıkça bozulması daha zor bir hal alır.

Kara Büyü Yapanların Ahiretteki Cezası Nedir?

Kara büyü ile uğraşanlar şeytan ile işbirliği yapan kişilerdir ve hiçbir dinde caiz değildir. Bir insana zarar verme amacıyla bu tür işler yapan insanlar kul hakkına girerler. Çoğu yorumcu bu suçun en büyük suçlardan biri olduğunu ve yapanın direk cehennemde yanacağını belirtir. Bazı durumlarda o kişinin cezası ahirete kalmaz ve yaptığı kara büyü ona geri döner.

Eğer size kara büyü yapıldığını hissediyorsanız vakit kaybetmeden profesyonel bir medyuma danışmalısınız. Unutmayın , erken teşhis çok önemlidir.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir ;  Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? başlıklı makalemizde büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.