İkna Etme Büyüsü

Birisini ikna etmek kimi zaman çok zor olabiliyor. Bazı insanlar çok inatçıdır ve ikna olmazlar. Bu tür durumlara genellikle miras olaylarında , aileyi herhangi bir istek için ikna etme çabalarında görülür. Eğer ne yaptıysanız olmadıysa ve bir türlü karşınızdakileri ikna edemiyorsanız ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz. Uygulanışı oldukça kolay olan bu büyü için tılsım hazırlamanıza gerek yok. Sadece dua okuyarak ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikle ikna etmeniz gereken kişinin kim olduğuna karar verin. Ardından , akşam namazından sonra bir masaya oturun ve bir bardak süt alın yanınıza. İçinizden ” Allahım , o kişinin ikna olmasına üç boyutlu varlıklarında yardımcı ol. Ayetel kursi hakkı için bana yardım et ” diye geçirin. Sonrasında sütten bir yudum alın ve şu duayı okuyun :

” El nacib bi mislim ya marki elham ve accim bi nicip ya ser ya mahrem ekber inna bi necip ”

Sonrasında sütten bir yudum daha alın ve şükür namazı kılın. Namazı kılarken o kişinin ikna olduğunu hayal edin ve tüm enerjinizi onu ikna etmeye yönlendirin.

İkna Etme Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Bu büyü oldukça kolay ve yapılışı hızlı olan bir büyü olduğu için eğer olacağı var ise etkisini hemen ertesi gün gösterebilir. Bir kişiyi ikna etmek için oldukça faydalı bir büyü olan ikna etme büyüsü genellikle aileye karşı özellikle babalara karşı yapılıyor. Kimi zaman eşler arasında evlenmek için ikna etme çabalarında da bu büyüyü uygulayanlar ve sonuç alanlar oluyor. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere , sağlıcakla kalın..

Bir önceki yazımız olan İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde ip bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?