Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Aşık olmak her insanın doğasında olan bir güdüdür. Fakat bazen aşkımıza yanıt alamayabiliyoruz. Bu durum da çoğu insanı büyük hayal kırıklığına ve depresyona sokuyor. Elde etmek istediğiniz , hayalinizdeki o kişiye ulaşmak için başka çareniz kalmadığında aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz. Aşık etme büyüsü bir çok farklı yöntem ile yapılabiliyor. Fakat biz bugün en hızlı yapılan ve etkisini en çabuk gösteren hızlı aşık etme büyüsünü sizler ile paylaşacağız. Çoğu zaman bir kişiden hoşlandığımızda ona karşı içimizde bir takım şeyler hissederiz. Buna da sevgi diyoruz. Sevginin aurası düşüktür , eğer yanıt alamıyorsanız unutmanız fazla uzun sürmez. Lakin eğer bu sevgi aşka dönüştüyse bunun aurası oldukça yüksektir ve unutmanız çok uzun zaman alır. Ona karşı attığınız adımlardan hiçbir geri dönüş ve olumlu bir yanıt alamıyorsanız tek çare büyüdür.

Hızlı Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Önce kendinize sorun. O kişiye karşı beslediğiniz duygular ciddi mi ? Büyü yapmaya değecek kadar çok mu seviyorsunuz? Yanıtınız evet ise işe koyulabiliriz. Hızlı aşık etme büyüsüne başlamadan önce abdest alın ve bir masanın başına geçin. Elinize aldığınız a4’e onun ve sizin temsili resimlerinizi çizin. Ardından bir bardak süt alın ve masaya koyun. İçinizde ” Allahım , bir kulunu çok sevdim ve onunla iyi bir gelecek kurmak istiyorum. Lütfen onu bana ver. ” şeklinde düşünceler geçirin. Kağıda sol elinizle dokunarak sütü içerken ayetel kursi duasını okuyun. Sütü bitirdikten sonra 3 kere ihlas okuyup kağıdı katlayıp yanınızda taşıyın.

Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Bu büyü diğer büyülere nazaran etkisini bir kaç günde gösterebilir. Bağlama büyüsü gibi uzun ve meşakatli değildir. Eğer enerjiniz o kişiyle uyumluysa içinizi rahat tutun ve onun size karşı bir adım atmasını bekleyin. Sizi seveceğinden emin olabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Hits: 2