Giden Birini Geri Getirme Büyüsü

Ayrılan kişinin geri dönmesi amacıyla yapılan yöntemlere verilen isimdir. Ne yazık ki bazen bu ve benzeri durumlar olabilmektedir. Sevdiğimiz kişi hayatımızdan bazen sebeplice bazen ise hiç sebepsiz ayrılmaktadır. İlişkilerde zaten her zaman bir taraf daha ağır basar ve yaşanılan şeyler ayrılık sonrasında çekilmez bir acı hali alır. Sonrasında kişi dayanamayıp bu tür çalışmalara veya duaların olduğu uygulamalara yönelmektedir. Ayrılan birini geri getirme işlemini çok çeşitli yöntemlerde ayırmak mümkün. Doğru olanı giden birini büyü ile getirmek yerine dua ile yapmak makul olanıdır. Çünkü bilindiği üzere büyü haramdır ve dualar ile yapılan yöntemler her zaman daha hayırlı olmuştur.

Bir kimse evinden veya yurdundan kaçsa o kişiyi geri döndürmek için ilk önce abdest alınıp iki rekat namaz kılınmalı. Sonrasında aşağıdaki azimeti XXX mürekkebiyle yavaş ve tane tane olacak şekilde 7 kere yazıp her gece bir adet niyet edilip ateşe konup yakılabilir.

Bu veya benzeri konularda daha özel destek almak isterseniz iletişime geçebilir veya whatsapp üzerinden sıkıntılarınızı gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü başlıklı makalemizde en etkili geri getirme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü