Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü üst düzey durumlarda geçerli olup , genellikle ayrılan eş ve sevgilileri geri getirmek için yapılan bir büyüdür. Yapılması zor olmasa da , eğer daha önce bir tecrübeniz yok ise kendiniz yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda uzman bir medyum yardımıyla geri getirme büyüsünü yapabilirsiniz.

Ayrılan Eşi veya Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir ?

Bu büyünün amacı , yakın zamanda ayrıldığınız eşinizi veya sevgilinizi geri getirmeyi amaçlayan bir büyüdür. Daha detaylı bilgi için : Geri Getirme Büyüsü Nedir 

Bu Büyü Nasıl Yapılır ?

İlk önce , ayrılan eşinizin herhangi bir eşyasına ve fotoğrafınıza ihtiyacınız var. Bu eşyaları temin ettikten sonra akşam namazından sonra masanın başına geçin ve elinize 20 santim uzunluğunda bir ip alın. Bu ipi eşinizin fotoğrafına geçirin ve nas suresini okuyarak kendinize doğru çekin. Ardından eşinizin fotoğrafınızı kalbinizin üzerine koyun ve Allah’tan onun geri gelmesini dileyin. Sonra bir kağıt alıp şu sureyi oraya yazın :

saeid zawjati fi ‘iieadatiha ‘iilaya , ya ‘iilhi. musaeadati mae kayinat thulathiat al’abead alkhasat bika. qalbi yantami ‘iilaya , alghurfat takhsani. Bu sureyi eşinizin fotoğrafınıza ilikleyip bir muskanın içerisine koyun. Bu muskayı boynunuza asabilirsiniz. Ardından bir şükür namazı kılın ve eşinizin herhangi bir eşyasını yatağınızın altına koyun. Bu süreç zarfında abdestli olmayı sakın unutmayın ertesi sabah bir kapa su koyup sokak hayvanlarının içebileceği bir köşeye koyun. Büyü yaparken hayır işlemek işleri kolaylaştırır.

Her büyüde , büyüyü yaptıktan sonra hayır işlemeli , ibadetinizi yapmalı ve iyi bir insan olduğunuzu yüce rabbimize hissettirmek için güzel düşünmelisiniz. Sevgiliyi geri döndürme büyüsünün de bir an önce sonuca ulaşması isteniyorsa bu yazıda okuduklarınızı dikkatli bir şekilde uygulayın. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Düşmanı Hasta Etme Büyüsü başlıklı makalemizde düşmana kötülük büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.