Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Büyü

Eski sevgiliyi unutmak herkes için zordur. İnsanlar eski sevgilisini unutmakta zorluk çekebilirler bu gayet doğal bir durumdur. Fakat bazılarımız , eski sevgilimizi takıntı haline getirebiliriz. Bu yazımızda , eski sevgilisini takıntı haline getirenler için unutma büyüsünün nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Bir ilişkiden ayrıları hatrı sayılır bir vakit geçmiş ise ve siz hala onu özlüyor , unutamıyorsanız , ve hatta durmadan onu sosyal medyadan veya gerçek yaşamda takip ediyorsanız siz onu takıntı haline getirmişsinizdir demektir. Bu durumun çözümü basittir. Bu büyü ile onu unutup bir kuş kadar rahat olacaksınız ve depresif halinizden çıkacak , işlerinize , hayatınıza devam edeceksiniz.

Eski Sevgiliyi Unutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Hemen yapılışına geçelim. Öncelikle , o kişinin bir fotoğrafı olmalı. Soğuk duşta gusül abdesti aldıktan sonra eski sevgilinizin fotoğrafı ile bir tutam tuzu yanınıza alın. Sonra onun fotoğrafına bakarak size hiçbir şey ifade etmediğine kendinizi inandırın. Sonra fotoğrafa birkaç tutam tuz serpiştirdikten sonra şu duayı okuyun :

urid ana ansaa habibati alqadimat , kan min almusif ‘anani qad tajawazat balfel al’iielan ean film alana. ant akbar minayi shay waraja jaealani ansaa dhlk

Bu duayı okuduktan sonra fotoğrafı yakın ve küllerini tuvalete atıp sifona basın. Sonrasında güzel bir yürüyüşe çıkıp gelecekteki “o” kişiyi bulacağınızı düşünün ve mutlu bir hayat kuracağınızı. Eski sevgiliyi unutmak için duamızı sizlere anlattık.

Büyü etkisini hemen ertesi gün gösterir ve o kişi aklınıza bile gelmez. Hayatınızı mükemmel bir şekilde devam edebilirsiniz. Bazı arkadaşlarımız bu olayı psikologla çözmeye çalışıyor ama doktorlara o kadar parayı bir kişiyi unutmak için vermeye hiç gerek yok. Eski sevgiliyi unutmak için büyü ve dua ile o kişi aklınızdan yok olup gidecek. Eski sevgiliyi unutma yolları arasında en iyi yol bu büyüdür ve kesinlikle işe yarar. Her şey sizin elinizde ve medyumbuyuler olarak sizlere en etkili ve gerçek büyüleri anlatmaya devam ediyoruz. Medyumlarımız sizlere büyülerin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer yapamazsanız telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olacağız.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Hits: 120