En Tesirli Bağlama Duası

En Tesirli Bağlama Duası

Yaşınız ya da cinsiyetiniz ne olursa olsun herkes karşılık beklemeden sevmek, sevilmek ve güvenmek ister. Bunların üçünü aynı anda bulduğunuzda ise hayatınızın aşkını bulmuşsunuz demektir. Aşkı buldunuz ancak yanlış davrandığınız, araya başkası girdiği ya da karşınızdakinin sevgisi bittiği için ayrılmak zorunda kaldığınızda ise dayanılmaz bir acı duyarsınız. Tüm acılarınızdan kurtularak sevdiğinize kavuşmanın çözümü ise en tesirli bağlama duasından geçecektir. Hayatının aşkını kendinize yeniden bağlamak için duaların gücünden yararlanmak en önemli adımdır. Duaların etkisini göstermesi ise kişinin aşkına, sabrına ve inancına bağlıdır. Üç önemli husustan birinin eksik olması durumunda ise dua etkisini göstermeyecektir.

Tüm masallar prens ve prensesin tanışmasıyla başladığı gibi evlenmesiyle biter. Doğru olan ise asıl hikayenin evlendikten sonra başladığıdır. Herkes hayatının aşkını bulacak kadar şanslı olmadığı gibi şansını kaybetmemek içinde elinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Bu yüzden de aşkınızın gerçek olduğuna inanıyorsanız alanında uzman bir hoca tarafından aşkınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Ömür Boyu Bağlama Duası

İnsan hayatındaki en zorlu süreçler duanın gücü sayesinde insanoğlunun maneviyatını güçlendirdiği gibi insanoğluna da dayanma gücü verir. Ömür boyu bağlama duası sayesinde aşk acısı yaşayan kişi acılarından kurtulacaktır. Aynı zamanda sevdiği kişiyle de ömrünün son gününe kadar mutlu ve huzurlu şekilde yaşayabilir. Aşık olan kişi aşık oldu kişiyi kendine bağlayabilmek için düzenli bir şekilde aşağıdaki duayı okumalıdır. Duaya başlamadan önce dua edecek kişi tüm olumsuz duygulardan arındığı gibi abdest almalıdır.

Bismillahirrahmanirrahim Allahümme,ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisin,ve ya müferricel mahzunin,tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.Amin..’

Bağlama Duası Nasıl Edilir?

Hayatının aşkına yeniden kavuşabilmek için aşık olan kişi bağlama duasını doğru bir şekilde yerine getirmelidir. Kişinin aşkının tam olması, duygularının intikam ya da acı çektirmek için değil de sevgi için olması gereklidir. Dua eden kişiler duaların aracı olduğunu bilerek tüm dileklerini Allah’ tan dilemelilerdir. Dualar istenildiği zaman edilebileceği gibi Cuma günleri, Kadir Gecesi, Arife Günleri, Sabah Namazı Sonrası ve Namaz vakitlerinde okunduğunda daha etkili olabilmektedir. Bağlama duası nasıl edilir? Sorusunun cevabı dua edecek kişinin tüm kalbiyle dua etmesinde saklıdır.

Birini Kendine Bağlama Duası

Sevdiğiniz kişinin hayatınızda aşkla bir ömür boyu kalabilmesi için çeşitli bağlama duaları mevcuttur. Aşk acısı çeken kişinin birini kendine bağlama duası çeşidini seçebilmesi kişinin ihtiyacına göre değişkenlik gösterir. Etkili bağlama duasının seçilmesi, kişiye özel olması, uygulanacak adımların doğru şekilde yapılması da dâhil olmak üzere tüm adımlar için kendisini işine adamış bir hocadan destek alınmalıdır. Dua okuyacak kişi sessiz bir ortamda tüm kalbiyle düzenli olarak duasını okumalıdır. Unutmamalıdır ki aşkının hayatında olması gerekiyorsa muhakkak dileği de kabul edilecektir. Allah’ ına duymuş olduğu inanç ve güvenle hareket ederek sabretmelidir. Bağlama duası etkisini gösterdikten sonra ise çift hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır. Eşinden başka hiç kimseyi göremeyen kişinin tavırları da muhabbeti de hayatlarını renklendirirken, örnek çift olarak gösterileceklerdir. Evine hiç olmadığı kadar bağlı olan eşin, kalbi de beyni de sadece eşine aittir. Birini kendine bağlama duası sayesinde aşk acısı ortadan kalktığı gibi evliliklerde, ilişkilerde kurtulacaktır. Böylece sadece çiftler değil çiftlerin ilişkilerinden doğrudan etkilenecek olan aileler de mutludur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası Hazırlanışı