Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Günümüzde çocuklarımız ders çalışmak için yeterince konsantre olamıyor ve bu durum sınav sonuçlarına yansıyor. İyi bir gelecek için sınavlardan yüksek puan almak gerek ve bunun için çok çalışmak gerek. Fakat bazen , çocuklarımızın aklı başka yerlere gidebiliyor , ruhsal olarak kendilerini iyi hissedemiyor olabilirler. Bu durum başarısızlığa yol açıyor. Ders çalışma büyüsü ile , çocuklar derslerine daha sıkı sarılacak ve tam motive olarak hayal ettikleri noktalara rahatlıkla geleceklerdir.

Ders çalışmak için konsantre büyüsü her yaştan çocuğa yapılabilir. Onu ruhsal açıdan rahatlatır ve ders çalışması gerektiğinin farkına varır. Çocuğunuz çok oyun oynuyorsa ve ders çalışmaya hevesi yoksa bu büyü ile ona ders çalıştırabilirsiniz. Ders çalıştırma büyüsü onu oldukça iyi derecede motive edecektir.

Ders Çalışmak İçin Büyü Nasıl Yapılır ?

Bu büyüyü yapmak oldukça basittir. Öncelikle , çocuğunuzun veya eğer büyüyü kendinize yapacaksanız bir eşyanızı alın ve masanın başına geçin. Bu eşya herhangi bir tişört olabilir. Ardından eşyanın yanına birkaç adet kitap koyun. Sonra önce şu duayı okumalısınız :

“Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine Rahmetike bi Rahmetike  ya Erhamerrahim.”

Sonra 2 ayetel kursi okuyup içinizden o eşyanın sahibi için Allah’tan motivasyon için güç isteyin. Ardından 20 ” Ya Müleke ” çektikten sonra bir bardak süt için ve duş alın.

Ne Zaman Motive Olunur ?

Bu büyü anında etkisini gösterir ve çocuğunuz ( veya siz ) hemen dersin başına oturur. Bu büyü Arabistanda dersin başına oturma büyüsü olarak yapılır ve birincilerin hepsi bu büyünün etkisinde başarılarını göstermişlerdir. Ders çalışmak için dua ve büyü bu yazımızda sizlere açıklanmıştır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir?

Bir önceki yazımız olan Erkeği Evliliğe İkna Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.