Ana sayfa Büyüler Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

126
0

Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Çok tehlikeli bir büyü olan sabun büyüsü yapılırken okumanız gereken dualar vardır. Kara büyülerden biri olan ve insanı ölüme kadar götüren sabun büyüsü yaparken kendinizi korumak için aşağıdaki duaları okumalısınız. Önce sabun büyüsü ile ilgili kısa bilgiler verelim.

Sabun büyüsü gerçekten de dendiği kadar etkili mi?

Evet etkili. Sabun büyüsü müslümanlıkta bulunan büyüler arasında etkisi en güçlü olan bir büyüdür. Bu tılsım son derece etkili bir tılsımdır. O yüzden eğer daha önce hiç büyü yapmadıysanız bu büyüyü bir medyuma yaptırmalısınız.

Sabun büyüsünü yaparken önce 41 kere ” Ya mulaki” demelisiniz. Ardından şu duayı okuyun :

tarikh aleilm lays natijatan lamaa hadath qabl alfikr al'akhir , alainfijar al'aezam. walahdha alsabab la ymkn 'an yakunuu jz'ana min alnamudhaj aleilmii lilkawn. hataa natamakan min aistibead alnamudhaj qabl alainfijar wanaqul 'ana bidayat alwaqt hu alainfijar alkabiru.
alsalat 'an taqra eindama yanmu alssabun. kayfiat ziraeat alssabun  "

Bir önceki yazımız olan Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aileyle Barışma Büyüsü
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.