Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü

Bugün sizlere az bilinen ve çok etkili olan bir geri getirme büyüsünden bahsedeceğiz. Büyümüzün adı beyaz düğüm büyüsüdür. Yakın zamanda veya geçmişte birisinden ayrıldıysanız ( sizi terkettiyse ) bu büyüyü yaparak o kişiyi geri getirebilirsiniz. Bu kişi isterseniz kocanız , ister iseniz sevgiliniz olsun. Her türlü işe yarayan bir büyüdür. Bazı hocalar bu büyüyü kara büyü olarak sınıflandırır bu yüzden yapmaktan çekinirler çünkü güçlü bir büyüdür.

Aşk veya sevgi büyüsünden ziyade kişinin aklını yerine getirmeye yarayan bir büyü diyebiliriz. Ayrılıklar bir insana ruhsal ve fiziksel açıdan oldukça zarar verebilir. İlişkinize değer veriyorsanız ve hala onu çok seviyorsanız geri gelmesi için dua etmekten ziyade bu büyüyü yaptırmayı deneyebilirsiniz. Yaptırmayı diyoruz çünkü tek başınıza yapmanız zor olabilir , zira deneyimi olmayan biri bu büyüyü tam hali ile yapamaz ve etkili olmaz.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar doğru yapmanız oldukça önem arz etmektedir. Akşam ezanından sonra işe koyulabilirsiniz. Öncelikle sevdiğiniz yani geri getirmek istediğiniz kişinin herhangi bir fotoğrafı ve sizin fotoğrafınız lazım. Elinizde o kişinin ve sizin fotoğrafının bulunduğu kağıtları masaya koyun ve büyüye başlamadan önce şu malzemeleri temin edin :

Malzemeleri hazırladıktan sonra büyüye başlamadan önce AmenerRasulü duası ile ayetel duasını okuyun ve ” Allah’ım , bu büyüyü sevdiğim kişinin bana dönmesi için yapıyorum. Eterik varlıklarınla bana yardımcı ol. ” diyin.

İğne ile ikinizin fotoğrafını delin , ardından sabunu tam ortasından bölün ve ipi geçirin. İplerin her iki ucunu fotoğraflara düğümleyin. Besmele çekerek Allah’a yalvarın. Ardından sabunu ve fotoğrafları bir poşetin içine koyun ve cami yakınlarında bir yere gömün. Büyüyü yaptıktan sonra şükür namazı kılmayı unutmayınız.

Büyü Ne Zaman Sevdiğiniz Kişiyi Size Döndürür ?

Bu büyünün etkisi 15-20 günü bulabilir. Bu durum aşık olduğunuz ve tekrar birlikte olmanızı isteyeceğiniz kişinin ruh haliyle ilgilidir. Çok etkili bir geri getirme büyüsü olan beyaz düğüm büyüsünü yapmak istiyorsanız altta bulunan numarayı arayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Hits: 68