Büyülerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız?

Büyüler insanoğlu tarihinin başlangıcından bu yana uygulanan ve kadim dinler ile birlikte ortaya çıkmış doğaüstü olaydır. Doğaüstü dememizin sebebi , hiçbir fizik kanunu ile açıklanmayacak derecede etkili olmalarıdır. Genellikle iki çeşit büyü vardır. Birincisi , iyi niyetle yapılan büyüler , ikincisi ise kötü niyetli yapılanlardır. İyi niyet ile yapılan büyülere karşı korunmak her ne kadar kolay olsa da burada ki zor kısım büyü yapılıp yapılmadığını anlamaktır.

Kötü niyet ile yapılan büyülerin bozulması ise daha zor olmakla beraber uzman kişilerin yardımıyla kurtulmalısınız. Her ne kadar içiniz iyi niyetli dahi olsa profesyonel biri sizlere kara büyü ve benzeri bir büyü yaptıysa o büyü bozmanız çok zor olabilmektedir.

Büyülerden Nasıl Korunabiliriz ?

Öncelikle , çevremize dikkat etmeliyiz. Arkadaşlarınızı dikkatli seçmelisiniz zira büyüler en çok hiç beklemediğiniz insanlar tarafından yapılıyor. Yanınızdakilerin size büyü yapması daha kolaydır çünkü açıklarınızı bilirler ve size ait eşyaya , saç teline erişmeleri mümkündür. Kötü insanlar tarafından yapılan büyülerden korunmak için dikkat etmeniz gereken şeyler şunlardır :

  • Abdestsiz gezmemek.
  • Düzenli olarak nas-felak okumak.
  • Sadaka vermek.
  • Kalbinizi temiz tutmak ve Allah’ın yanınızda olduğunun bilincinde olmak.

Bu maddelerin dışında evinize kimin girip çıktığına dikkat etmelisiniz.

Sevdiğimiz İnsanları Büyüden Nasıl Koruyabiliriz?

Eğer söz konusu sizin çok sevdiğiniz bir akrabanız veya arkadaşınız ise , öncelikle onlara büyülerin gerçek olduğundan , kötü niyetli insanların ise sandığımızdan fazla olduğunu hatırlatın. Çoğu insan vurdum duymazdır bu nedenle bu tür şeylere önem vermezler. Burda görev size düşüyor , eğer değer verdiğiniz biri ise onu korumakta size düşmektedir. Eğer aynı evde kalıyorsanız ara sıra okuyabilir ve Allah’tan sevdiğiniz kişiyi şerden korumasını dileyebilirsiniz. Onun adına kurban kestirebilir , sadaka verebilirsiniz.

Erken Teşhis Hayat Kurtarır !

Büyülerde , erken teşhis hayat kurtarıyor. Büyülerin zaman geçtikçe etkisini arttırması gibi bir özelliği vardır. Kendinizde veya sevdiğinizde bir büyü olduğunu hissettiğiniz anda profesyonel bir medyuma giderek erken çözüme kavuşabilirsiniz.

Önemli günlerde her türlü şerden korunmak için aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz :

https://www.youtube.com/watch?v=JSwaB9THFnU

Hits: 4