Büyü Nasıl Bozulur?

Geçmişten bu güne , kötü niyetli kişiler tarafından birinin huzurunu bozmak , sevdiğinden ayırmak ya da işlerinde başarısızlığa uğratmak amacıyla büyüler yapılmaktadır. Büyünün ilk yapılış tarihi milattan önceki yıllara kadar uzanır. Farklı dinlerde farklı şekillerde yapılan büyüler zaman zaman oldukça tehlikeli olabilir. Son yıllarda büyüler gerçek mi? sorusu sıkça soruluyor. Bu işleri araştıran ve bazı şeyler yaşamış kişilere sorulacak olursa büyüler tamamiyle gerçek ve etkileri oldukça fazla.

Büyü yapmak kolay mı? Herkes yapıyor mu?

Büyüler ikiye ayrılır. İyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyüler. İyi niyetli büyüler özellikle kadınlar arasında kullanımı yaygındır. Kötü niyetli büyüler ise iyilere nazaran daha az yapılıyor. Büyünün cinsine göre bir büyüyü yapmak kolay olabiliyor. Ve hiç ummadığınız biri bile büyüyle uğraşabilir çünkü yapılan araştırmalara göre ülkemizin %25’i kadarı büyüler ile uğraşmaktadır.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Evinizin , işyerinizin veya arabanızın bir köşesinde anlam veremediğiniz bir şey mi buldunuz? Korkmayın. Bunu bulmanız iyi bir şey. Çünkü size büyü yapıldığını anlamanız büyüyü çözme yolundaki ilk adımdır.  Bulduğunuz materyal size yapılan büyüyü anlaşılır kılar. Gittiğiniz medyuma o cismi gösterdiğinizde medyum bunun hangi büyü olduğunu anlayabilir ve büyü çözme konusunda daha kolay adımlar atabilirsiniz. Bazen bazı insanlar kendilerini büyü yapıldığının farkına varmaz ve iş işten geçmiş olur. O yüzden eğer şüphelendiğiniz bir takım olaylar var ise hemen bir uzmandan yardım almalısınız.

Büyü nasıl bozulur?

Büyü bozdurmak , büyü yapılan kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu değişiklik zaman ve yapılması gerekenler olarak değişebilir. Eğer ölümcül yani kara büyülerin farkına varılmazsa ve geç olursa o büyülerin bozulması neredeyse imkansız olabilmektedir. Eğer uzman bir medyuma giderseniz her şey sizin için daha kolay ve garantili olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır ?