Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bazen insanlar birbirlerine daha fazla tahammül edemiyorlar ve arada anlaşmazlıklar ortaya çıkıyor. Boşanma büyüsü sorunsuzca boşanmak için yapılan bir büyüdür fakat çoğu medyum ve hoca bu büyüyü yapmaz. Eğer siz boşanmak istiyor fakat eşiniz istemiyorsa ve boşanmayı reddediyorsa bu büyüyü yaparsak sorunsuz bir şekilde boşanabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak zordur ve daha önce tecrübeniz yok ise tek başınıza denemenizi tavsiye etmiyoruz.

Boşan büyüsü en fazla 1 ay içerisinde etkisini gösterir ve sorunsuz sualsiz boşanmanız gerçekleşir. Çoğunlukla boşanma büyüleri 3 aşamalı olarak yapılır, 1.aşamada sizin ve eşinizin doğum tarihleri esas alınarak bir medyum veya hoca tarafından hazırlanır, 2. aşamada hazırlanan bu boşanma büyüsü sizin tarafınızdan uygulanır ve son aşamada yani 3. aşamada artık kısa bir süre sonra eşinizin boşanmak için razı olması beklenilir. Tüm bu süreçler içinde kişinin sabırlı olup bir takım nefret duygularına yenik düşüp eşini kızdırmaması gerekir. Bu dönemde olabildiğinde karşınızdaki eşinizi sinirlendirmeden sabırlı bir şekilde yapılan bu tılsımın tesirini göstermesi beklenmelidir. Zaten en fazla 3 ila 4 hafta süresi içinde sizde göreceksiniz ki eşiniz bir şekilde boşanmak istediğini size kendisi söyleyecek ve sizin taleplerinize karşı çıkacak hiç bir girişimde veya istekte bulunmayacaktır. İşte boşanmak için yaptırılan büyülerin kişilere kazandırdığı en büyük avantajda budur zaten. Sorunsuz bir şekilde bir ilişkiyi bitirmek herkes için en iyisi olacaktır. Ama çoğu insan iş boşanma aşamasına gelince maalesef içindeki kötü ruhu dışarıya yansıtarak boşanmamak için elinden gelen her türlü kirli oyunu sergilemeye başlıyorlar. Böyle insanlarla karşı karşıya olan bir kişinin hiç zarar görmeden eşinden ayrılması yani boşanması için yaptıracağı iyi bir vefk sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kalkacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sabun büyüsü yapılıken okunacak dua

Medyumbuyuler.com olarak boşanma büyülerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yorum yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocayı Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde kocayı aşık etme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.