Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama Büyüsü Yapımı

Büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen büyü kategorisi de bağlama büyüsüdür. Gözü dışarıda olan eşleri eve bağlamak, yuvaların dağılmasını engellemek, sevgilisini kaybetmek istememek gibi birçok farklı sebeple bağlama büyüsünün gücünden yaralanılır. Bağlama büyüsü yapma nedenleri farklı da olsa amaç her zaman mutlu ilişkilerdir.

Bağlama büyüsünün gerçekleşebilmesi için iki husus vardır. İlk husus bağlama büyüsü yapmaya karar vermek, ikinci husus ise profesyonel bir medyumdan destek almaktır. Her iki husustan da eminseniz bundan kendinizi sürecin doğal akışına bırakabilirsiniz.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler üç ana kategoride ayrılmakta olup; eşimi kendime bağlama büyüsü, kocamı kendime bağlama büyüsü ve sevgilimi kendime bağlama büyüsüdür.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdikten sonra bireyler süreçle ilgili bilgi almak ve alanında uzman bir medyumla tanışabilmek amacıyla internetin gücünden faydalanırlar. Bağlama büyüsü en temel tanımıyla ayrılık yaşayan kişilerin yeniden bir araya gelmesi amacıyla yapılan bir büyüdür.

Ayrılık tüm insanlar için zor olsa da gerçek aşkı bulduğuna inanan insanlar için süreç biraz daha zorlu geçmektedir. Aşkı bulduğuna inanan kişi sevdiğini geri almak eski huzurlu yaşamına dönüş yapmak amacıyla bağlama büyüsünden destek alırlar.

Bağlama büyüsü eski çağlardan itibaren insanlar tarafından kullanılan en eski büyüler arasındadır. Çiftler yaşadıkları ilişki de ayrılık yaşayabildikleri gibi ayrılık yaşamasalar bile birçok defa hayatlarındaki insanı aldatabilirler. Her iki durumda da aşk acısı çekerek kendini değersiz hisseden bireyler büyüyle sorunu kökünden yok etmeyi tercih ederler.

Bağlama büyüsünde ve diğer tüm büyülerde olduğu gibi büyüler medyumlar tarafından uygulanmalıdır. Büyülerin işin uzmanı medyumlar tarafından uygulanmadığında ise etkisi olmaması en kötüsü ise tahmin edilemez şekilde sonuçlanmasıdır.

Bağlama büyüsü kadınlar ve erkekler için farklı şekilde uygulandığı gibi bağlama büyüsü de kişiye özel olarak yapılır. Bağlama büyüsü yapımı sadece medyumlar tarafından yapılmakta olup; medyum maneviyatı yüksek özel yeteneklerle dünyaya gelen kişilerdir.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün birçok farklı çeşidi bulunmakla birlikte; bağlama büyüsü kategorileri aşağıda yer almaktadır.

 • Çiftler arasında soğukluk girdiği durumlarda soğukluğun giderilmesi
 • Sık sık kavga eden çiftlerin arasındaki işetişimin arttırılması
 • Eşin ya da sevgilin aldatıldığı durumlarda
 • Boşanma aşamasında olan evliliklerin kurtarılması

Bağlama büyüsü iyi yönde kullanılabileceği gibi ne yazık ki kısmet bağlama, dil bağlama gibi kötü amaçlarla da kullanılabilir.

Kötü amaçlarla kullanılan bağlama büyülerinin etkisi aşağıda yer almakta olup; profesyonel medyumlar tarafından bağlama büyüleri çözülebilmektedir.

 • Bağlama büyüsü uygulanan kişinin tüm insanlardan uzaklaşarak içine kapanması
 • Çiftler arasındaki kavgaların büyüyerek şiddetli bir duruma gelmesi
 • Ruhsal olarak sıkıntıya girme ya da depresyon durumunun yaşanması
 • Büyü yapılan kişide sürekli kâbus görülmesi ve buna bağlı olarak uykusuzluk sorunun ortaya çıkması
 • Halsizlik ve sinirlilik durumu

İyi amaçlarla kullanılan bağlama büyüsünün etkileri aşağıda belirtilmiştir.

 • Aldatan eşin evine dönerek evinde huzuru ve mutluluğu bulması
 • Çiftler arasındaki tüm gerilimlerin son bulması
 • Eşler arasındaki iletişimin olumlu yönde değişmesi
 • Eşler arasında aşk ve huzur ortamının kurulması
 • Bağlanma sorunu yaşayan kişinin eşine / sevgilisine dönerek büyü yaptıran kişiden başka gözünün kimseyi görmemesi

Bağlama büyüsü iyi niyetlerle yapılacağı gibi kötü niyetlerle de yapılabilen büyülerdir. Bağlama büyüsünün kötü amaçla kullanılabilecek olması niyetiniz iyi olsa bile profesyonel bir medyumdan destek alma zorunluluğunu getirir. Bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılabilmesi için büyü yaptırmak isteyen kişinin şeffaf bir şekilde medyumun tüm sorularına cevap vermesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü, en etkili bağlama büyüsü ve kolayca yapılan aşk büyüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?