Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ne yazık ki , en çok aranan büyülerden biri olan bağlama büyüsü hakkında internette yazılan bilgilerin çoğu işi boş ve hit çekme amacıyla yazılan makalelerden oluşuyor. Medyumbuyuler.com uzman ekibi sizlere bu büyü hakkındaki tüm gerçekleri anlatıyor.

Sevilen kişiye yapılan büyülerden biri olan bağlama büyüsü , bir kişiyi kendinize aşık etmeyi sağlar. Genellikle tutan bu büyü , uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü eğer ilk seferde yapılan büyü başarısız olursa , ikinci denemenin tutma olasılığı daha düşük oluyor veya büyü tutsa bile etkisi az sürüyor.

Bağlama Büyüsü Yapılmadan Önce Ne Gibi Hazırlıklar Yapılmalı ?

Öncelikle kime yapılacağı çok önemlidir. Sizi hiç tanımayan , daha önce konuşmadığınız birine bu büyünün yapılmasını doğru bulmuyoruz. Ama eğer birbirinizi tanıyorsanız veya eski sevgiliniz ise bu kişi bu büyü yapılabilir. Bağlama büyüsü yapılmadan önce , uzman medyumunuzla birlikte hazırlıklara başlayabilirsiniz. Ama eğer kendiniz yapmak istiyorsanız aşamalar şu şekildedir :

1- ) Sevdiğin kişinin resmi ile kendi resmin.

Resimlerinizi yazıcıdan çıktı alabilir veya çiziminiz iyi ise kendiniz çizebilirsiniz.

2- ) Üzerinde ” Ya Mulaki ” yazısı olan bir kağıt parçası. Burda önemli olan nokta şu , bu yazıyı siz yazmalısınız.

3-) Bir sürahi dolusu ayran veya inek / keçi sütü.

4-) Bir adet a4 kağıt.

Gelelim Bağlama Büyüsünün Nasıl Yapıldığına ;

Öncelikle , ikinizin resmini önünüzdeki masaya koyun ve elinize kendi yazdığınız ” Ya Mulaki ” kağıdınız alın. 41 kere , ” Ya Mulaki ” okuyun. Bazı siteler , bu işlemi yaparken ya mulaki yazısına bakmanızı belirtir fakat okurken resimlere bakmanız daha doğru ve etkili olacaktır.

Daha Sonra ;

” Ya Mülaki ifadesinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde olan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum. “

Bu tılsımda yazanları resimlere bakarak okuyun.

Şimdi sıra geldi boş a4 Kağıdına. Kağıda , aşağıda yazanları yazmalısınız :

 

Ruhun karalığını beyaza çekecek olan ak kağıt! Senden, bütün ulvi mahlukatın temiz ve pak yüreğinin masum hisleri ve berrak düşünceleri adına sesleniyorum. Kendime bağlamak istediğim falan kişinin (buraya onun adı yazılmalı) kalbini ve aklını bana ram et. Beni, bağlama büyüsünün masum sihri ile ona, onu da senin temiz yüreğin ile bana bağla, hem de hiç kopmayacak şekilde.Bu vefki boş kağıdın üzerine yazdıktan sonra, elimizdeki iki temsili resmin üzerine yapıştırıp bu iki resmi, evimizdeki bir duvara asmalıyız. Tabi, bu resimleri duvara asarken de şu sözleri içimizden (bu sözler dışarıdan duyulmamalı) tekrar etmeliyiz:Bana bağlanmayacağını düşünerek korkuyorum; ama içimdeki ümit ışığının sönmesine asla müsaade etmeyeceğim. Çünkü sizin sayenizde, sevdiğim varlığın bana ram olacağını ve boyun eğeceğini biliyorum. Sizin sayenizde ve size okuduğum etkili tılsımlar sayesinde, yaptığım büyünün amacına ulaşacağını fark ediyorum. Umarım, ümidim tahakkuk eder ve korkum gerçek olmaz.

Bu sözlerle beraber , kimsenin görmediği bir duvara ikinizin resmi ile a4 kağıdını yan yana asmanız gerekmektedir. Bunların duvarda 15 gün boyunca asılı kalması da şart ve müdahale edilmemesi gerekiyor bu kağıtlara.

Geldik son aşamaya.

Bir sürahi dolusu ayran veya süte 41 kere ya mulaki okumalıyız ve içinizden büyünün tutmasını iyi niyet ile geçirmelisiniz. Unutmayın , içinizde eğer herhangi bir kötü his vs. var ise eterik varlıklar size yardımcı olmazlar. Okuduktan sonra sürahiden bir bardak ayran veya süt içmelisiniz geri kalanını ise bir kaba boşaltarak sokak hayvanları için kapının önüne koymalısınız. Bu husus çok önemlidir.

Tüm büyüler , uzman medyumlar tarafından daha profesyonelce ve daha garantili yapılmalıdır. En iyi medyumları öğrenmek için linke tıklayabilirsiniz : Türkiye’nin en iyi medyumları

Hits: 58