Ayırma Büyüsü Nedir ?

Ayırma büyüsü kötü niyetli bir büyüdür ve çoğu medyum / hoca tarafından yapılmaz. Çünkü insanlara zarar vererek kul hakkına girer. Fakat ne yazık ki birçok kişi de bu büyüyü yaptırmak için arayış içindelerdir. Ayırma büyüsü birçok kişi için kara büyülerden olup yapılması çok günahtır. Seven kişileri birbirinden ayırmak , evlilikleri yıkmak gibi amaçları vardır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ?

Eğer eşiniz birden size karşı soğuduysa ve daha az konuşuyorsa , sevgiliniz ortada hiçbir neden yokken ayrılmak istediyse sizi kıskanan kişiler tarafından ayırma büyüsü yapılmış olabilir. Genellikle ani değişimler bu büyünün belirtilerinden biridir. Eğer farkedilmez ise zaman geçtikçe bozması imkansız hale gelir.

Ayırma büyüsü yapan hoca ve medyumların sayısı azdır. Medyumbuyuler.com analiz ekibinin yaptığı araştırmaya göre bu büyüyü Türkiye’de hakkıyla yerine getiren 5-6 uzman bulunmakta. Fakat bu büyünün yapılış masrafı diğerlerine göre daha tuzludur.

Bu büyü hakkında yararlı bir video :

https://www.youtube.com/watch?v=1OAYyuoZkFw

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Etkisi oldukça kuvvetli olan bu büyüyü bozmak çok zordur. Hatta bazı hocalara göre bu büyüyü sadece yapan bozabilir. Fakat gerçek öyle değildir. İşinde uzman bir medyum ile çalışarak sevdiğiniz insanı bu büyünün etkisinden kurtarabilirsiniz. Ayırma büyüsü bozmak için büyü yapılan kişiye ait bir materyal veya saç teli lazımdır. Kişiyle bağlantı kurmanıza gerek yok. Profesyonel medyumunuz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer erken farkettiyseniz böyle bir şeyin olduğunu çok şanslısınız çünkü bozmak için zamanınız var demektir.

Ayırma büyüsü nedir , nasıl yapılır , İstanbul Ayırma Büyüsü yapan hocalar , Denizli ayırma büyüsü yapan medyumlar gibi arayışlarınız için bizlere ulaşıp fikir alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde papaz büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?