Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşık etme büyüsü , birçok farklı yöntem ile uygulanabilir. Bu yazımızda sizlere aşık etme büyüleri arasında en etkili olanlarının nasıl yapıldığını anlatacağız. Eğer birisine çok aşıksanız ve onunla bir gelecek kurmayı istiyorsanız ona aşık etme büyüsünü yaparak size deliler gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu büyünün birçok farklı kullanım şekli vardır. Örneğin , bağlama veya muhabbet büyüsü de bu büyüler arasında gösterilebilir fakat bu sefer işimizi daha garantiye alacağız ve sadece tek bir yöne konsantre olacağız.

Aşık etme büyüsü mum ile yapılır. Çoğu zaman mum büyüsü olarak da isimlendirilir. Yazımızda bu büyü hakkında mum büyüsü olarak bahsedeceğiz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu büyüyü yapmak için sevdiğiniz kişinin annesinin adını bilmenize ve kırmızı renkli bir muma ihtiyacınız vardır. Bu mumun üzerine yatay bir şekilde o kişinin ismi ve annesinin ismi arapça olarak yazılır ve belirli semalar okunur. Nas ve ayetel kürsi okuduktan sonra bir kağıda şunları yazmanız gerekmektedir :

” Allahım , sevdiğim kişiyi ruhani varlıkların yardımıyla kendime aşık etmek istiyorum. Onunla güzel bir gelecek planlıyor ve helal bir evlilik düşünüyorum. Sen , bu dünyayı yaratan kudretin ile onu bana cinlerinin yardımıyla aşık et. ” Amin.

Bu yazıyı yazdıktan sonra mumu yakın ve mum yanarken kağıda bakarak yazılanları 3 kere okuyun. Bu arada bu büyüyü yaparken abdestli olmayı unutmayın. Mum bittikten sonra kalan maddeyi herhangi bir cami avlusuna bırakabilirsiniz. Aşık etme büyüsünün etki etme süresi minimum 3 gün olmakla beraber bazen bu süre 10 güne kadar çıkabilmektedir. Etkisi kalıcıdır ve bağlama büyüsüne göre çok daha güçlü bir büyüdür.

Bir önceki yazımız olan En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir? başlıklı makalemizde sabun büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sabun büyüsü yapılıken okunacak dua