Aileyle Barışma Büyüsü

Ailenizle aranız bozuk ve bir türlü barışamıyorsanız elinizden geleni yaptığınız halde sizi affetmiyorsa aileyle barışma büyüsünü yapabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak biraz meşakatli olabilir fakat sabrederseniz sonuca varırsınız. Öncelikle şunu bir düşünmelisiniz. Ailenizin sizi affetme ihtimali var mı? Yani çok üst düzey kötü bir şey yapmadıysanız sizi affetme olasılığı var ise bu büyüyü yapabilirsiniz. Aileyle barışmak için dua okuyacağız ve bu büyüyü yapmış olacağız. Bu büyü aynı zamanda affettirme büyüsü olarak geçmektedir.

Aileyle barışmak için dua şu şekildedir :

“Bismillahirrahmanirrahim”

Allahümme inni abdüke, ebnü abdike, ebnü ümmetike nasiyeti biyedike, madin fiye hukmüke, adlün fiyye kadaüke, eselüke bikülli ismin hüve leke semmeyte bihi nefsike, ev enzeltehu fi kitabike, ev allemtehu ehaden min halkıke, ev este’serte bihi fi ilmi’l-gaybi indeke en tec’ale’l-kur’ane’l-azimi rabia kalbi, ve nura sadri, ve cilae hüzni, ve zehebe hemmi. 

https://www.youtube.com/watch?v=IFoKSz-JSIc&t=16s

Bu duayı okuduktan sonra şükür namazına yatarak ailenizle barışabilirsiniz. Aileyle barışmak kimi zaman zor olsa da bu büyü onların gözünde sizi daha masum ve suçsuz hissettirecek ve aynı zamanda sizi daha henüz çocukmuş gibi görmelerini sağlayarak affetmelerini sağlayacaktır. Aileyle barışma büyüsünü yaptırmak istiyorsanız çevrenizde uzman bir medyum bulabilir ve hemen bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Etkisi çok güçlüdür ve çoğu zaman işe yarayan bir büyüdür. Aileyle Barışmak İçin Dua, Kalbimizden geçen tüm isteklerinizin gerçekleşeceğini Kur’an-ı Kerimde geçen duaların içeriği bilinmekte ve Allah’ın isimlerinin geçtiği duaları okuyup yüreğimizle isteklerimiz ve arzularımız için dua ederiz. Bu dualar bir bütün olup kimimiz sevdiğimize kavuşamazken, kimimiz de halen yolunu gözleyip bir türlü birlikte olamadığımız , karşı taraftan anımsanmak ve hatırlanmak için mücadele ederiz. Aileyle barışmak içinde bu dua oldukça önemli bir yere sahiptir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İkna Etme Büyüsü

https://www.youtube.com/watch?v=IFoKSz-JSIc&t=16s

Bir önceki yazımız olan İkna Etme Büyüsü başlıklı makalemizde ikna etme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.